+420 568 870 982

Servisní program ManagerAP

ManagerAP je servisní program pro naše produkty z řady "AP" (řídící systémy UniGEN AP, MicroGEN AP, rozšiřující moduly, zapalování, regulátory otáček či napětí) atd. Servisní program slouží pro vizualizaci, konfiguraci, parametrizaci a programování interního PLC našich produktů. Nová AP verze oproti staršímu Manageru nabízí mnohem větší komfort, možnosti a další užitečné funkce.
Pro správnou funkci programu musí být spolu s ManageremAP instalován také Firebird SQL server (odkazy na instalaci níže).
Pro vizualizaci lze program použít bez přihlášení. Ostatní funkce se otevřou až po přihlášení (na základě kódu v záhlaví programu)
Instalační balíček obsahuje i aktualizace firmware všech zařízení, u kterých lze provádět upgrade firmware přes RS-232 či ethernet.

Základní vlastnosti:

Změny
V 1.97 Nové bloky ve funkcích (FILTER - exponenciální filtr, JK - synchronní klopný obvod JK)
Možnost vytvořit a následně použít makro pro hromadné nastavení vybraných parametrů (makro pro nastavení síťových ochran)
Opravy drobných chyb a aktualizace firmwarů zařízení
V 1.96 Mapování nezapojených signálů pomocí myši, nový blok ve funkcích (MEM_R)
V 1.95 Parametry zařízení (počet, rozsah nastavení) se mohou lišit dle verze firmware zařízení (každý parametr obsahuje informaci, od jaké a do jaké verze firmware je platný)
Obsahuje firmware UniGEN a MicroGEN podporující nastavení síťových ochran dle současných požadavků (při upgrade FW ze starších verzí je nutné znovu nastavit některé parametry síťových ochran a parametry ochran generátoru). Tento Manager umožňuje nastavit parametry síťových ochran jak u nových zařízení (UniGEN a MicroGEN FW 2.10 nebo vyšší) tak u starších verzí firmware. Předchozí verze Manageru nelze použít pro editaci parametrů síťových ochran nových zařízení !
 
V 1.94 Nový firmware NSU2 podporuje nastavení síťových ochran dle současných požadavků distributorů el.energií. Nutný FW NSU 1.10 nebo vyšší.
V 1.90 Podporuje možnost uzamykat konfiguraci a nastavení v zařízení (CompanyKey). Funkce uzamčení je dostupná jen s novým loginem. Pokud je po upgrade Manageru nějaké zařízení "nesprávně" uzamčeno, lze je odblokovat na základě výrobního čísla zaslaného na náš e-mail.

Printscreeny z ManageruAP:

Uživatelské rozhraní ManagerAP.

Máte zájem o toto zařízení?

Kontaktujte nás