+420 568 870 982

Síťové ochrany – NSU 2

Síťová ochrana NSU 2 slouží stejně jako její předchůdkyně NSU pro ochranu sítě před nežádoucími vlivy zdrojů energie připojených k síti. NSU 2 dále slouží na ochranu zařízení připojených k síti, které jsou citlivé na změnu stavu napájecí sítě. NSU 2 vyhodnocuje nejen napětí, frekvenci a fázi jednotlivých napětí, ale také měří proud, činný a jalový výkon (dle varianty provedení 3 nebo 6-fázově). Ochrany lze nastavovat a monitorovat pomocí servisního programu Manager, pomocí kterého lze vytisknout i protokol o nastavení ochran. Na rozdíl od NSU má NSU 2 integrované dvoustupňové ochrany přímo s tím, že každá ochrana je nezávisle časovatelná (dvoustupňovou konfiguraci lze tedy realizovat pomocí jednoho výstupu, ne dvou jak tomu bylo u NSU).

NSU 2 dále obsahuje funkce (PLC automat), díky kterým lze snadno vytvořit další jednodušší algoritmy dle specifických požadavků uživatele (ovládání výstupů dle velikosti měřeného proudu či výkonu, sloučení více ochran na jeden výstup atd.). Fuknce jednotlivých výstupů lze snadno přiřadit pomocí mapování. Díky konfiguračním možnostem je síťová ochrana NSU 2 vhodná např. pro použití v solárních elektrárnách. Podrobnější specifikace naleznete zde. Síťové ochrany dodáváme v 3(6)-fázovém provedení do palenu nebo na DIN lištu a NPN či PNP výstupy dle objednávacího kódu. Standardně dodáváme NSU2 v provedení 3f PNL NPN (jiné provedení je nutné specifikovat při objednání). NSU 2 v 6-fázovém provedení lze použít také jako fázovací jednotku.

Síťové ochrany dodáváme v 3(6)-fázovém provedení do palenu nebo na DIN lištu a NPN či PNP výstupy dle objednávacího kódu. Standardně dodáváme NSU2 v provedení 3f PNL NPN (jiné provedení je nutné specifikovat při objednání). NSU 2 v 6-fázovém provedení lze použít také jako fázovací jednotku.

Základní vlastnosti - přehled typů ochran:

Další funkce:

Máte zájem o toto zařízení?

Kontaktujte nás